Gimnazjum im. Karola Wojtyły

w Kępicach 

 ul. Szkolna 1a   77-230 Kępice
tel. (fax.) 0-59 858-5113
strona internetowa http://www.gimkepice.pl   e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (sekretariat)

GWIAZDKOWE WARSZTATY

            Rada Rodziców działająca przy Gimnazjum w Kępicach  różnymi sposobami stara się zasilić swoje konto. By mieć w ostatnim roku funkcjonowania szkoły więcej funduszy na organizację różnych przedsięwzięć, członkowie Rady postanowili zorganizować przedświąteczne warsztaty.

Czytaj więcej: GWIAZDKOWE WARSZTATY

EGZAMINY z MIKOŁAJEM

     Niemało musieli natrudzić się nasi uczniowie podczas trzech dni próbnego egzaminu organizowanego w dniach 4,5 i 6 grudnia  przez Wydawnictwo OPERON. Nasza szkoła, jak zawsze zgłosiła uczestnictwo w tej ogólnopolskiej próbie, by dać uczniom jeszcze jedną możliwość sprawdzenia swoich wiadomości i umiejętności. Okazało się, że tegoroczne testy nie były łatwe. Uczniowie narzekali chociażby na wysoki poziom zadań zamkniętych z języka polskiego, matematyki i przedmiotów przyrodniczych . Wielu już zna wyniki, ale są jeszcze tacy, którzy wciąż w napięciu oczekują na sprawdzenie zestawów przez nauczycieli.

Czytaj więcej: EGZAMINY z MIKOŁAJEM

PAŹDZIERNIK z PROFILAKTYKĄ W TLE

       Od lat w naszym gimnazjum  dyrekcja i nauczyciele kładą duży nacisk na angażowanie młodzieży w działania profilaktyczne oraz organizują spotkania z przedstawicielami  odpowiednich instytucji i służb, by ustrzec swoich wychowanków przed zagrożeniami współczesnego świata i konsekwencjami niewłaściwego postępowania.

Czytaj więcej: PAŹDZIERNIK z PROFILAKTYKĄ W TLE

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

odbędzie się dnia 3 września 2018r.

o godzinie 9.00

b_gimnazjum.jpg