Gimnazjum im. Karola Wojtyły

w Kępicach 

 ul. Szkolna 1a   77-230 Kępice
tel. (fax.) 0-59 858-5113
strona internetowa http://www.gimkepice.pl   e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (sekretariat)

WIELKANOCNE WARSZTATY

     Dnia 14.03.2018 r. już po raz drugi w naszej szkole odbyły się warsztaty plastyczno – techniczne. Spotkanie zorganizowane z inicjatywy Rady Rodziców poświęcone było wykonaniu ozdób wielkanocnych. Wzięli w nim udział chętni uczniowie, przedstawiciele RR z przewodniczącą – p. Ewą Ziemianowicz na czele oraz nauczyciele - p. Władysława Trusiak  i  p. Agata Koziarek. Nad odpowiednim  przygotowaniem zajęć czuwała p. Alicja Dworakowska.

Wszyscy uczestnicy z wielkim zapałem przystąpili do pracy, efektem czego były piękne pisanki przyozdabiane wstążkami oraz robione techniką decoupage. Poza tym wykonane zostały także kartki świąteczne, stojące pisanki, drewniane baranki, zajączki, gąski i kurczaczki, zajączki wydziergane na szydełku i wiele innych przepięknych ozdób wielkanocnych. Dochód ze sprzedaży tychże przedmiotów wyniósł ponad tysiąc złotych i zasilił konto Rady Rodziców Gimnazjum w Kępicach. Szczególne podziękowania należą się Państwu Roksanie i Mariuszowi Wolańskim, którzy dostarczyli materiał i przygotowali odpowiednie szablony, z których mogły powstać cieszące oko ozdoby. Święta co prawda za nami, ale zapał Rady Rodziców do dalszej pracy na pewno się nie kończy i tylko czekać, jak usłyszymy o kolejnym ciekawym pomyśle szalonej grupy mam, dla których jak na razie nie ma rzeczy niemożliwych.

 

Alicja Dworakowska

 

 

 

 

 

 

 

b_gimnazjum.jpg