Gimnazjum im. Karola Wojtyły

w Kępicach 

 ul. Szkolna 1a   77-230 Kępice
tel. (fax.) 0-59 858-5113
strona internetowa http://www.gimkepice.pl   e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (sekretariat)

NASI SZCZYPIORNIŚCI NAJLEPSI

W sporcie jak zawsze dzieje się dużo. Nasi uczniowie, którzy uwielbiają spędzać aktywnie każdą chwilę, nie mogą narzekać na brak rozgrywek. Szczególnie szczypiorniści mieli udany start w gminnych zawodach. I tak, dnia 27 listopada nasze dziewczęta rozegrały turniej o MISTRZOSTWO GMINY W PIŁCE RĘCZNEJ. Zajęły w nim I miejsce po wygranej z drużynami z Korzybia i Biesowic. Zawodniczki tym sposobem awansowały do półfinału powiatowego i 3 grudnia pojechały do Ustki. Tam po zaciętej walce uplasowały się na II miejscu, dzięki czemu w ogólnej klasyfikacji zajmują miejsce czwarte.

 

Natomiast 2 grudnia zespół chłopców wziął udział w Mistrzostwach Gminy w Korzybiu i też nas nie zawiódł. Uczniowie zajęli I miejsce, nie dając szans na zwycięstwo rywalom, czyli drużynie z Korzybia i Biesowic. Nasi chłopcy już wkrótce, bo 18 grudnia  wezmą udział w półfinale powiatu, który odbędzie się w Potęgowie. Będziemy za nich trzymać kciuki.

 

A.Koziarek/T. Król

b_gimnazjum.jpg