Gimnazjum im. Karola Wojtyły

w Kępicach 

 ul. Szkolna 1a   77-230 Kępice
tel. (fax.) 0-59 858-5113
strona internetowa http://www.gimkepice.pl   e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (sekretariat)

POMYSŁ PATRYCJI NAGRODZONY

      Grudzień to miesiąc walki z AIDS. Tradycją jest, że na początku tego miesiąca Starostwo Powiatowe w Słupsku wraz z Zespołem Szkół Agrotechnicznych  organizuje Powiatową Olimpiadę Wiedzy o AIDS/HIV dla uczniów szkół gimnazjalnych. W tym roku w ramach olimpiady ogłoszony został  również konkurs na hasło promujące bezpieczne zachowania i odpowiedzialność w profilaktyce HiV i AIDS. Naszą szkołę jako jedyna reprezentowała Patrycja Knuth z klasy 3 b, która, zachęcona przez panią Agatę Koziarek, stworzyła slogan: „Pozwól swojej krwi, być wolną od HIV”. 

Już tydzień po zgłoszeniu pracy okazało się, że pomysł Patrycji był najlepszy. Uczennica zajęła I miejsce i otrzymała nagrodę Starosty Słupskiego. Właściwie mogła uznać tegoroczne mikołajki za szczególne, ponieważ w tym czasie m.in. otrzymała bon o wartości 250 zł. Serdecznie gratulujemy!

Agata Koziarek

b_gimnazjum.jpg