Gimnazjum im. Karola Wojtyły

w Kępicach 

 ul. Szkolna 1a   77-230 Kępice
tel. (fax.) 0-59 858-5113
strona internetowa http://www.gimkepice.pl   e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (sekretariat)

OSTATNIE DZIAŁNIA

            Zgodnie z planem zatwierdzonym przez Zarząd 8 grudnia zorganizowaliśmy szkolne mikołajki. Jak co roku wszystkie klasy odwiedził Mikołaj. Wcześniej udekorowaliśmy choinkę i szkolne korytarze.

            Szczególnie zajmują nas  w bieżącym roku działania charytatywne. Staramy się pomagać. Nieraz niewiele trzeba zachodu, aby pomóc potrzebującym .Nadal zbieramy nakrętki i zużyte tonery do drukarek, które odbiera od nas tata Kubusia Jankowskiego z Bytowa. Pomagamy w ten sposób w rehabilitacji chłopca. Mamy już kilkadziesiąt kilogramów nakrętek i ponad sto tonerów.

Już drugi rok  zbieramy makulaturę i zużyte telefony komórkowe dla Eko fundacji. Makulatury udało się zgromadzić ponad tonę.

Pod koniec listopada, jak w latach minionych, rozpoczęliśmy w klasach zbiórkę pieniędzy w ramach akcji Góra Grosza. Wyniki poznamy pod koniec semestru.

Za wielki sukces poczytujemy sobie udział w ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Z niebywałym entuzjazmem młodzież naszej szkoły gromadziła potrzebne wybranej rodzinie przedmioty i materiały. Spakowaliśmy 11 dużych kartonów, które trafiły do rodziny oznaczonej kodem POM-1479-501873.

            Przed feriami czeka nas ważny moment- Dzień Samorządności.

           

Przewodnicząca- Magda Kępczyńska

b_gimnazjum.jpg