Gimnazjum im. Karola Wojtyły

w Kępicach 

 ul. Szkolna 1a   77-230 Kępice
tel. (fax.) 0-59 858-5113
strona internetowa http://www.gimkepice.pl   e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (sekretariat)

NASZE SPORTOWE OSIĄGNIĘCIA

  Drużyna piłki ręcznej chłopców zdobyła srebrny medal w Mistrzostwach Powiatu w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży. Naszą szkołę reprezentowali: Oskar Anfolecki, Michał Bubnowski, Jakub Czypis, Norman Kamowski, Dawid Łapiński, Janusz Orzechowski, Dawid Padusiński, Łukasz Adamowicz i Oskar Stępień.

Czytaj więcej: NASZE SPORTOWE OSIĄGNIĘCIA

SPORTOWE WYCZYNY GIMNAZJALISTÓW

   W bieżącym roku szkolnym odbyły się trzy konkurencje sportowe. Największy sukces osiągnęła reprezentująca naszą szkołę drużyna szachistów, która została mistrzem powiatu słupskiego. W skład drużyny weszli: Julia Wasilewska, Sandra Kiełpińska, Bartek Kotowski i Alicja Wolańska. W półfinale wojewódzkim w/w drużyna zajęła drugie miejsce.

Czytaj więcej: SPORTOWE WYCZYNY GIMNAZJALISTÓW

SPORTOWA DUMA NASZEJ SZKOŁY

    W maju uczniowie naszego gimnazjum  brali udział w zawodach indywidualnych o mistrzostwo powiatu w lekkoatletyce, które miały miejsce na Stadionie 650-lecia w Słupsku. Naszą drużynę reprezentowali:

Łukasz Fiszbak ( rzut oszczepem III miejsce, pchnięcie kulą IV miejsce),

 Paweł Szewczuk ( skok w dal I miejsce, 100m IV miejsce),

Remigiusz Kublik (100m VII miejsce),

Cezary Czarnowski ( 300m IV miejsce),

Krystian Kąkel (1000m IV miejsce),

Michał Justka (skok wzwyż V miejsce),

Jakub Zautra (pchnięcie kulą),

Patryk Grochowski ( 2000m.) .

Czytaj więcej: SPORTOWA DUMA NASZEJ SZKOŁY

W SPORCIE ZNOWU SUKCESY!

      Marzec, choć dobiega już końca, z pewnością na długo zostanie w pamięci  nauczycieli wychowania fizycznego i ich podopiecznych. To właśnie w marcu odbył się półfinał i finał powiatowy w piłce siatkowej chłopców. Reprezentanci naszej szkoły: Łukasz Fiszbak, Remigiusz Kublik, Paweł Szewczuk, Michał Justka, Artur Starzyński, Patryk Grochowski, Marek Kwiatkowski, Radosław Osmólski i Jakub Zautra w półfinale pokonali na własnym boisku zespól z Pobłocia ( 2:0) i  drużynę z Ustki ( 2:0).  Solidne treningi przyniosły efekty i zaspokoiły sportowe ambicje naszych siatkarzy. Tym bardziej, że finałowe rozgrywki były na wysokim poziomie. Gimnazjaliści z Kępic  po zaciętej  rywalizacji  pokonali  drużynę z   Siemianic  ( 2:0) i zespół z Kobylnicy( 2:1). Tym samym nasi chłopcy zostali mistrzami powiatu.

Czytaj więcej: W SPORCIE ZNOWU SUKCESY!

b_gimnazjum.jpg